ویژگی های جدید نسخه 17.6.2 ویژوال استودیو 2022
Visual Studio

ویژگی های جدید نسخه 17.6.2 ویژوال استودیو 2022

درود به دوستان خوب و عزیز مجموعه ی وایلد کدر

در این مطلب به ویژگی های نسخه ی جدید Visual Studio 2022 نسخه 17.6.2 می پردازیم . تا آخر این مطلب با ما باشید تا به این ویژگی ها بپردازیم.

هر برنامه نویسی یک سری ابزارهایی داره برای انجام کار های خود، همونطور که یک مکانیک به ابزارهای مختص به کار خودش نیاز داره . و یکی از اطلاعات پایه ای که یک برنامه نویس باید بدونه استفاده از این ابزارهاست. ما اینجا هستیم تا کار شما رو راحت تر کنیم. تیم توسعه VisualStudio در هر بروزرسانی  قابلیت های بسیار جالبی را برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان دات نت فراهم می کنند ، این ویژگی ها و رفع عیب ها در راستای هر چه بهتر شدن و آسان تر شدن کد نویسی در این محیط بسیار قدرتمند است .

این تغییرات فقط شامل اضافه کردن ویژگی جدید نیست گاها باگ هایی وجود دارد یا ابزاری از قبل اضافه شده که با توجه به بازخورد برنامه نویسان و توسعه دهندگان ، تغییراتی در نحوه کارکرد ، ظاهر برنامه و حتی مشکلات آنها داده می شود.

پس بریم ببینیم مایکروسافت در نسخه 17.6.2 ویژوال استودیو چه چیزی داره برای ما 😍 !

این مطلب در حال بروزرسانی است !!!!!!!!

ویژگی های ویژوال استودیو 2022

  

1- بهبود عملکرد و کارایی

بهبود های قابل توجهی برای Solution  ،  Open scenario و در فیلترهای  Solution برای توسعه دهندگان Chromium  ایجاد شده است. بارگزاری پروژه کش شده ی یک solution  کامل Chromium (11 هزار پروژه) 8 برابر سریع تر شده است که به معنی صرفه جوی 3.5 دقیقه در لود Solution  است .

با این پیشرفت ها ، در حدود 30 ثانیه Solution  در حافظه کش می شود. با فیلترهای Solution (Solution Filters) که Chromiumرا با 63 پروژه بارگزاری می کنند ، این بهبود به 3 برابر تبدیل می شود و حدود 20 ثانیه در زمان بارگیری کش شده یا کش نشده ، صرفه جویی می کند.

در پروژه های بزرگ این تغییرات بیشتر به چشم میخورد.

  

بهبودهایی در سناریوی Solution - Close انجام شده است.  که باعث می‌شود یک Solution  حاوی پروژه‌های C++ سریع‌تر بسته شود . بهبود کلی عملکرد می تواند بستن Solution  را در برخی موارد 20٪ سریعتر برای پایگاه های کد کوچک و تا 50٪ سریعتر در برخی موارد برای Solution  های بزرگ (1000 پروژه) افزایش دهد. انتظار می رود که این پیشرفت در پروژه های بزرگ بیشتر قابل توجه باشد. برای Chromium، بهبودها معمولاً 50٪ است و 20 ثانیه در زمان صرفه جویی می شود.

  

Git History

ویژگی Git History اکنون فایل‌ها و پوشه‌ها را سریع‌تر برای مخازن با سابقه طولانی تر و  commit‌های کمتر بارگیری می‌کند. به عنوان مثال، بارگذاری فایل ها عملکرد را تا 42 درصد در مخزن عمومی Git بهبود بخشیده است.